Centro Zlín slavnostně otevře nové obchodní prostory

přidáno: 11. 7. 2011 2:30, autor: Neznámý uživatel
Autor: Mediafax (Mediafax)
7.6.2011 2:50:08

ZLÍN (MEDIAFAX) - Obchodní centrum Centro Zlín v úterý odpoledne slavnostně otevře své nové obchodní prostory ve Zlíně - Malenovicích. Agenturu Mediafax o tom informoval Jaroslav Janečka z komunikační agentury Hexxa.

V novém objektu najde své zázemí sortiment zahradní techniky, spotřební elektroniky a hraček. Prodejna Mountfield začala v areálu fungovat už uplynulý víkend, prodejny Electro World a Dráčik pak otevřou ve středu.

Stavební práce na novém objektu, které byly zahájeny letos v únoru, si vyžádaly přibližně 50 milionů korun. "Pracovalo se za plného provozu ostatních částí nákupního centra," poznamenal ředitel obchodního centra František Rochovanský.

Na staveništi pracovali také archeologové, kteří nalezli množství střepů keramiky s charakteristickou výzdobou v podobě rovných a zavinutých čar, jejíž stáří je odhadováno na zhruba 7000 let. Objevili rovněž sídlištní objekty spadající do období slezské a platěnické kultury, což je pozdní doba bronzová a starší doba železná.

Centro Zlín vzniklo jako první obchodní centrum ve Zlínském kraji v roce 2000. V hlavní budově je umístěn hobbymarket, hypermarket a přes 40 dalších obchodů zaměřených hlavně na módu a volný čas.

Druhý objekt s většími samostatnými prodejnami byl postaven v roce 2004. Nyní v něm sídlí například prodejci nábytku, koberců či vybavení koupelen. Dokončená přístavba navazuje na tento objekt.

Irena Frolová, frolova@mediafax.cz

Zdroj: http://zpravy.kurzy.cz/267555-centro-zlin-slavnostne-otevre-nove-obchodni-prostory/

Comments