Futurama Business Park změnil majitele

přidáno: 8. 12. 2011 1:34, autor: Neznámý uživatel
Erste Group Immorent prodala společnosti Invesco RE první fázi projektu Futurama Business Park. První fáze Futuramy byla dokončena v roce 2009 a nabízí okolo 18 500 m2 kancelářských prostor.

Projekt tvoří tři budovy, které poskytují flexibilní kancelářské plochy nejvyšší kvality. Projekt byl navržen a postaven v nízkoenergetickém standardu a byl první budovou v České republice, která obdržela certifikaci BREEAM. Jedná se také o první kancelář v zemi, která nabízí příznivé podmínky pro cyklisty. Futurama se pyšní titulem Best of Realty 2009 - nejlepší nemovitost v kategorii Nové administrativní centrum.

Projekt je strategicky umístěn v Praze 8 - Karlíně, jedné z nejrychleji se rozvíjející administrativních čtvrtí, a těží z blízkosti stanice metra Invalidovna. Futurama přitahovala nájemce z různých sektorů, včetně hlavních nájemců, mezi nimiž najdeme společnosti jako Clearstream / Deutsche Börse, Windows Holding, Parexel, Teva nebo Scott.

„Tento projekt přilákal investory, které přitahovala výborná lokalita, kvalitní provedení stavby a vynikající složení nájemníků,“ komentoval vedoucí investičního oddělení společnosti Jones Lang LaSalle, která asistovala prodávajícímu.

Zdroj:
http://www.czechrealestates.com/?p=1169
Comments