ID Logistic si pronajala plochu v PointParku Mszczonow

přidáno: 19. 4. 2012 4:46, autor: Neznámý uživatel
Společnost PointPark Properties (P3) přivítala ve svém logistickém parku PointPark Mszczonow nového nájemce. Stala se jím společnost ID Logistics Polska S.A. (součást ID Logistics Group), poskytovatel logistických služeb působící v Polsku od roku 2008. Celkem si klient pronajal 14 360 metrů čtverečních skladových a 457 metrů čtverečních kancelářských prostor. Pronájem zprostředkovala realitní agentura AXI Immo.


„Na přání klienta jsme klasický cross dock doplnili ještě pěti dalšími nakládacími můstky a prostory vybavili řadou úsporných opatření, která jsou zároveň šetrná k životnímu prostředí,“ říká ředitel leasingu a rozvoje P3 Piotr Bzowski. „V nově pronajatých prostorách budeme skladovat zboží našeho mezinárodního klienta zabývajícího se maloobchodem,“ doplňuje generální ředitel ID Logistics Polska Marc Le Bozec. PointPark Mszczonow v současnosti tvoří tři budovy o celkové ploše 96 633 metrů čtverečních. „Dalších devět budov o celkové rozloze 212 500 metrů čtverečních je připraveno pro budoucí výstavbu build-to-suit projektů,“ doplňuje Bzowski.

Společnost P3 je mezinárodním developerem a správcem průmyslových a skladových nemovitostí ve 12 evropských zemích, včetně ČR. Pod svou správou má přibližně 1,55 milionu metrů čtverečních ve více než 50 distribučních centrech. V Evropě disponuje pozemky, které jsou podle územních plánů určeny pro další rozvoj a výstavbu více než 615 000 metrů čtverečníh skladových prostor.

Zdroj: http://www.realit.cz/aktualita/id-logistic-si-pronajala-plochu-v-pointparku-mszczonow
Comments