Karlín Group uzavřela s Bakalou smlouvu o prodeji hal v Karlíně

přidáno: 3. 1. 2011 3:52, autor: Neznámý uživatel

Developerská společnost Karlín Group podnikatele Serge Borensteina uzavřela v uplynulých dnech s finančníkem Zdeňkem Bakalou smlouvu o prodeji bývalých průmyslových objektů, známých jako Karlínská hala a Šípkárna. Hodnotu obchodu žádná ze stran nesdělila. Modernizované haly se stanou novým sídlem i pro vydavatelství Economia.

Zdeněk Bakala, NWR

Karlín Group bude s Bakalou spolupracovat na rekonstrukci hal jako manažer projektu. Přestavba má začít co nejdříve. Výsledkem má být 17 tisíc metrů čtverečních administrativních a konferenčních ploch.

Dokončení rekonstrukce obou hal je plánováno na polovinu roku 2012. Kromě vydavatelství Economia bude v objektech sídlit například Luxury Brand Management Group.

Bakala v Economii vlastní většinový podíl od roku 2008. Finančník spoluvlastní mimo jiné společnost New World Resources, která ovládá doly OKD. Americký časopis Forbes Bakalu umístil na žebříček nejbohatších lidí světa.

Karlin Group vznikla v roce 1997. Kromě Karlína staví nebo plánuje výstavbu bytů, obchodů a kanceláří například v Libni nebo Modřanech.

Zdroj: http://www.e15.cz/byznys/reality-a-stavebnictvi/karlin-group-uzavrela-s-bakalou-smlouvu-o-prodeji-hal-v-karline

Comments