Loxxess Bor si pronajme další prostory v CTParku

přidáno: 12. 10. 2011 2:36, autor: Neznámý uživatel
Poskytovatel logistických služeb, společnost Loxxess Bor, rozšiřuje své působiště v CTParku Bor. V současné době firma působí na 15 000 m2, na které v nedávné době prodloužila smlouvu, a své kapacity rozšíří o dalších 22 000 m2, aby mohla i nadále rozvíjet podnikání v oblasti logistiky. Nové prostory budou v provozu od listopadu tohoto roku a poskytnou 70 nových pracovních míst. Investice do rozšíření prostor dosáhne 2,1 milionu Kč.

Společnost Loxxess Bor působí v CTParku Bor od roku 2007 a v současnosti zaměstnává 160 lidí. Logistické služby poskytuje pro nejrůznější odvětví, od rychloobrátkového zboží, přes farmacii až po poštovní přepravu a e-commerce. V budoucnu se hodlá zaměřit i na další perspektivní odvětví, např. na módu. Zákazníci české pobočky Loxxess Bor v Boru u Tachova se rekrutují především z Německa a z Rakouska. Celosvětově zaměstnává Loxxess AG téměř 1500 lidí.

„Rozšíření prostor pro Loxxess Bor je v souladu s naším dlouhodobým cílem pečovat o naše zákazníky, kteří v České republice našli ty nejlepší podmínky pro podnikání, a nabídnout jim flexibilitu, pokud se jim daří rozvíjet své aktivity a potřebují urychleně nové prostory ve stávající lokalitě,“ uvedl generální ředitel společnosti CTP Remon Vos.

Zdroj: http://www.logisticsatoz.com/loxxess-bor-si-pronajme-dalsi-prostory-v-ctparku
Comments