Nejlevnější dodavatel elektřiny v Praze otevírá novou obchodní kancelář

přidáno: 15. 4. 2011 1:50, autor: Neznámý uživatel

Praha 14. dubna (PROTEXT)

Novou obchodní kancelář otevírá v Praze společnost Europe Easy Energy, dodavatel elektrické energie pro firmy i domácnosti po celé České republice. Jako nejlevnější dodavatel elektřiny v Praze představuje tato společnost významného konkurenta pro společnost Pražská energetika, která má doposud výsadní postavení na trhu.

Nová obchodní kancelář v Praze zahajuje provoz 14. dubna 2011 na adrese Křižíkova 29, Praha 8 - Karlín, nedaleko stanic metra Florenc a Křižíkova, a první stovka zákazníků, kteří zde uzavřou smlouvu, se může těšit na lákavou slevu. Europe Easy Energy tak reaguje na stávající situaci, kdy v žebříčku cenově nejvýhodnějších dodavatelů elektřiny zaujímá v Praze první místo, a rozhodla se proto vyjít vstříc svým současným i budoucím pražským zákazníkům, kteří upřednostňují osobní komunikaci.

"Nejjednodušším a zároveň nejpohodlnějším způsobem změny dodavatele elektřiny je sice registrace prostřednictvím zákaznického portálu na stránkách internetové prezentace naší firmy, stále však ještě řada lidí dává přednost osobní návštěvě v 'kamenné' pobočce, a proto další obchodní kanceláře v dohledné době vzniknou i v jiných městech České republiky. Jako první bude po pražské kanceláři následovat otevření naší pobočky v Hradci Králové," říká Pavla Mühlbachová, vedoucí zákaznického servisu společnosti Europe Easy Energy.

Zdroj: http://www.protext.cz/english/zprava.php?id=13720

Comments