Nový nájemce pro CTPark pohořelice

přidáno: 31. 5. 2011 1:03, autor: Neznámý uživatel
Skladování | 25. 05. 2011

Společnost PST CLC si pronajala  téměř 20 000 metrů čtverečních v nové budově CTParku Pohořelice. Prostory pro PST CLC budou dokončeny do konce roku 2011 a celková investice dosáhne 140 milionů eur.  
 
PST CLC je poskytovatel spedičních, logistických a celních služeb a na trhu působí od roku 1991. V CTParku Pohořelice bude své služby poskytovat především zde sídlícím firmám. 
 
„Společnost PST CLC je naším klientem již od roku 2004. Dříve působila v  CTParku Modřice, a proto si velice vážíme toho, že můžeme na úspěšnou spolupráci touto cestou navázat. Díky patří také společnosti Colliers, která nám pomohla tuto smlouvu uzavřít,“ uvedl Remon Vos, generální ředitel společnosti CTP. 
 
„Věříme, že naše působení v CTParku Pohořelice bude stejně úspěšné jako v Modřicích. Naše další pobočka přispěje také k obohacení nabídky pracovních míst pro občany tohoto regionu, protože budeme provádět nábor 30 - 40 zaměstnanců do nového provozu,“ dodal Jiří Bradna, Development Manager společnosti PST CLC.
 
CTPark Pohořelice je jedním ze stále se rozvíjejících obchodních parků v blízkosti Brna s přímou návazností na dálnici do Vídně, Bratislavy a do dalších významných evropských měst. V současné době zde sídlí firmy jako je DHL, Moeller, Lorenc, Kompan a ND Logistics.

Zdroj: http://www.eulog.cz/index.php?mt=1&id=3399&m=z01&detail=1
Comments