PSJ připravilo bytový projekt v Jesenici u Prahy

přidáno: 15. 9. 2010 5:27, autor: Neznámý uživatel   [ aktualizováno 15. 9. 2010 5:29 ]

Realizaci developerského projektu PSJ v Jesenici u Prahy v lokalitě Na Šatálce již nic nebrání. Záměr společnosti Byty Jesenice, s.r.o., získal v průběhu července pravomocné územní rozhodnutí na obytný soubor, který celkem nabídne 140 bytů. Od září letošního roku bude do prodeje nabídnuto prvních 32 bytů ve čtyřech viladomech.

Zděné viladomy nabídnou bytové jednotky v dispozicích 1+kk, 3+1 a 4+1. V okolí domů vznikne příjemná parková úprava a dostačující počet odstavných parkovacích stání náležejících k bytovým jednotkám.

„První etapa výstavby bude zahájena na jaře příštího roku a noví majitelé by se měli do svých bytů nastěhovat do vánoc 2012. Cílem projektu je vytvoření moderního a příjemného bytového komplexu, v blízkosti přírody a dostatkem prostoru pro budoucí obyvatele. Nabízíme bydlení s maximální občanskou vybaveností obce Jesenice a velmi dobrou dostupností do hlavního města,“ zdůraznil Pavel Tošovský, projektový manažer Divize development PSJ.

„Projekt v lokalitě Na Šatálce systematicky připravujeme již od roku 2008 a směřujeme ho ke zprovoznění obchvatu Prahy. Díky časovému prostoru jsme ho mohli postupně optimalizovat tak, aby maximálně uspokojoval současná očekávání zákazníků,“ řekl Pavel Tošovský a navíc doplnil: „Jako spoluinvestor se podílíme i na doplnění infrastruktury Jesenice. Pěší propojení nových obytných domů s centrem obce bude zajištěno vybudováním nových chodníků podél stávající komunikace. V rámci naší výstavby dojde i k výraznému prodloužení vodovodní a kanalizační sítě.“

Zdroj: http://www.4stav.cz/psj-pripravilo-bytovy-projekt-v-jesenici-u-prahy_4c4570

Comments