Reed Exhibitions Messe Wien

přidáno: 19. 4. 2011 6:04, autor: Neznámý uživatel
Šestý ročník mezinárodního realitního a investičního veletrhu zaměřeného především na střední, jihovýchodní a východní Evropu (regiony CEE/SEE) proběhne v úterý 24. a ve středu 25. května 2011 na výstavišti Messe Wien.
  
Praha, 19.4.2011

Celkem pět týdnů před začátkem veletrhu Real Vienna 2011 dokončuje pořadatel Reed Exhibitions Messe Wien poslední velké přípravy. "Veletrh Real Vienna 2011 je dvoudenní odbornou platformou, která již tradičně zahrnuje nabitý odborný program a kombinaci obchodu, know-how a networkingu,“ uvedl Matthias Limbeck, manažer Reed Exhibitions Messe Wien.

Veletrh slibuje mnoho zvučných jmen - Raiffeisen Bank International, Rustler Gruppe, MRG Metzger, Otto Immobilien + Knight Frank, město Vídeň a poprvé i Baku White City Komerční a investiční banka Raiffeisen Bank International se na veletrhu Real Vienna 2011 poprvé představí pod novým názvem.

Letošního veletrhu se opět zúčastní také oblíbený vystavovatel Rustler Gruppe GmbH a svoji účast potvrdily také společnosti MRG Metzger a Otto Immobilien + Knight Frank. Reprezentativní stánek bude mít na veletrhu jako obvykle také město Vídeň, oblast hoteliérství - cestovního ruchu a volného času bude zastoupena mimo jiné společností KamperderBau. Poprvé se na letošním veletrhu představí ázerbájdžánské hlavní město Baku, které je zároveň i jedním z hlavních sponzorů.

Investorský program
Spolu s přípravami veletrhu se již naplno rozběhnul i investorský program. "V rámci tohoto programu byli na veletrh Real Vienna 2011 pozváni nejvýznamnější investoři s atraktivními balíčky,“ uvedl Christian Friedl, vedoucí oddělení veletrhů v Reed Exhibitions Messe Wien. Svou účast na veletrhu doposud oznámily čtyři investiční skupiny: Alinso Group z Belgie, The Four Capital Group KFT z Maďarska, SEE Property Fund z Albánie a Credit Agricole CIB z České republiky.

Veletrh Real Vienna 2011 nabízí i hodnotný odborný doprovodný program. Program Property Talks se věnuje nejaktuálnějším tématům v oblasti nemovitostí, návštěvníci se mohou těšit i na moderovanou diskusi k investicím do infrastruktury v Podunají, která proběhne pod záštitou komisaře EU pro regionální politiku Johannese Hahna.

Bohatá účast zástupců ze zemí regionu CEE/SEE: Úspěšná spolupráce s obchodními partnery
Úzká spolupráce organizačního týmu Real Vienna s kolegy ze společnosti Reed MIDEM začala přinášet ovoce - partnerská obchodní síť Real Vienna v regionech CEE/SEE posílila. "Delegace z Maďarska, Slovinska, Chorvatska, Srbska, Polska, České republiky a Rumunska již oznámily svoji účast, některé další země se nacházejí ve fázi závěrečného dojednávání,“ dodal ředitel veletrhu Real Vienna Thomas Jungreithmair.

Více informací o veletrhu naleznete na www.realvienna.at

-jik-

Stavitel.iHNed.cz Autor/ři: Jiří Kučera, Stavitel

Zdroj: http://stavitel.ihned.cz/c1-51617380-reed-exhibitions-messe-wien
Comments