Škoda Auto postaví školící středisko za 167 milionů

přidáno: 11. 10. 2010 7:44, autor: Neznámý uživatel

Kosmonosy - Mladoboleslavská automobilka Škoda Auto ve čtvrtek v Kosmonosech slavnostně zahájila stavbu mezinárodního školícího centra.

Od konce roku 2011 se zde budou školit a trénovat partneři firmy z celého světa. Stavba bude stát asi 167 milionů korun. Informoval o tom mluvčí firmy Rudolf Dreithaler.

Odbytoví partneři značky Škoda budou v novém centru školeni především v oblastech techniky a procesů řízení a organizace a také IT. Denně může být proškoleno na 200 osob. Na celkové užitné ploše 5561 metrů čtverečních bude jak teoretická, tak i praktická výuka. Cílem je získané vědomosti okamžitě aplikovat v každodenní praxi.

"Kvalifikované a moderní koncepty školení pro naše partnery jsou rozhodující pro celosvětový úspěch značky Škoda. Know-how a kompetence pracovníků v autosalonu mají bezprostřední vliv na spokojenost zákazníků," řekl člen představenstva odpovědný za prodej a marketing Jürgen Stackmann.

Projekt je spolufinancován ze strukturálních fondů Evropské unie 67 miliony korun.

Automobilka v posledních letech do výstavby investovala několikrát. Před dvěma roky bylo například otevřeno v Boleslavi nové technologické centrum za téměř miliardu korun. Firma otevřením tohoto zařízení rozšířila plochu pracovišť technického vývoje o zhruba 70 procent proti předchozímu stavu.

Škoda rovněž v minulosti vybudovala v Boleslavi vzdělávací centrum pro 800 studentů


Zdroj: http://aktualne.centrum.cz/domaci/regiony/stredocesky/clanek.phtml?id=679420

Comments