UNIBAIL-RODAMCO začíná stavět nové regionální nákupní centrum v Praze

přidáno: 4. 3. 2011 1:43, autor: Neznámý uživatel
Před několika dny začala výstavba nového konceptu nákupního centra Černý Most. Unibail-Rodamco, majitel a provozovatel nákupních center Centrum Černý Most, Centrum Chodov a většinový vlastník centra Arkády Pankrác, staví pro své zákazníky unikátní nákupní centrum, které poskytne skvělé nákupní příležitosti, ale také zábavu a místo pro setkávání s rodinou i přáteli. Tento nový projekt charakterizuje jedinečný interiérový i exteriérový design v kombinaci s maximálním důrazem na udržitelný rozvoj.

Čeští zákazníci se již mohou těšit na zbrusu nové nákupní centrum Centrum Černý Most. Tento projekt skupiny Unibail-Rodamco představí zcela nový pohled na nákupní centrum s širokou nabídkou atraktivních obchodů a unikátním designem interiéru i exteriéru, který zajistí příjemnou a zábavnou atmosféru a zároveň ekologický provoz. „Situace na českém trhu nákupních center se významně mění. Na základě našich dlouholetých mezinárodních zkušeností představujeme tento projekt jako průkopníka nové éry nákupních center v České republice,“ řekl Arnaud Burlin, výkonný ředitel Unibail-Rodamco pro střední Evropu.

„Náš koncept je jedinečný nejen poskytovanými službami, ale také pokud jde o architekturu. Klademe maximální důraz na každý detail a používáme nejnovější materiály a technologie v souladu s naší politikou udržitelného rozvoje a co nejnižšího dopadu na životní prostředí,“ dodal. Otevření zcela nového Centra Černý Most je naplánované na jaro roku 201. Centrum bude disponovat 163 maloobchodními jednotkami na ploše 82 tisíc metrů čtverečních a 3 300 parkovacími místy pro své zákazníky.

Zdroj: http://realit.cz/aktualita/unibail-rodamco-zacina-stavet-nove-regionalni-nakupni-centrum-v-praze

Comments