V Brně začali s opravou hotelu Continental za více než 60 milionů korun

přidáno: 28. 3. 2011 5:55, autor: Neznámý uživatel
V Brně začali opravovat čtyřhvězdičkový hotel Continental v těsné blízkosti centra. Rekonstrukce, která bude stát více než 60 milionů korun, zahrnuje výstavbu podzemních garáží, nového baru a rozšíření kongresového centra. Rekonstrukce by měla skončit počátkem října, sdělil ředitel hotelu Jaroslav Vacek.

Podle něj budou od podzimu hosté moci také nově předjíždět s autem před hotel, což dosud nemohli. Ke kongresové části budou přistavěny tři salonky, dodal. Kolem hotelu by podle něj měl vzniknout upravený parčík. Kvůli úpravě tam dělníci před časem vykáceli stromy, zeleň se ale do okolí hotelu vrátí.
Hotel Continental v Brně

Hotel Continental, který nabízí ubytování ve 230 pokojích, byl postaven v roce 1964 podle návrhu architekta Zdeňka Řiháka. V Brně je nyní necelá desítka čtyřhvězdičkových hotelů, které vydělávají především na kongresové a veletržní turistice v jihomoravské metropoli. Podle analytika společnosti Cyrrus Ondřeje Moravanského je Brno charakteristické pořádáním několika jednorázových akcí, během kterých je poptávka po hotelech vysoká.

Zdroj: http://realit.cz/aktualita/v-brne-zacali-s-opravou-hotelu-continental-za-vice-nez-60-milionu-korun

Comments