V letňanském Tescu bude autosalon

přidáno: 8. 12. 2011 1:15, autor: Neznámý uživatel
Společnost Tesco dokončila přípravu poslední fáze stavby obchodního centra v Praze-Letňanech, které by se mělo rozrůst o autosalon a pobočku řetězce rychlého občerstvení McDonald's. Letňanské nákupní centrum Tesco je s plochou 125 000 metrů čtverečních největším obchodním komplexem v Česku, je v něm zhruba 200 obchodů a dvě desítky kaváren, barů a restaurací, vedle toho také multikino, bazén a hokejový stadion.

Autosalon je projektován jako zčásti dvoupodlažní, přičemž rozměry půdorysu objektu mají činit 102,5 a 45 metrů. „V areálu autosalonu bude probíhat prodej nových vozidel a jejich servis. Předpokládá se prodej zhruba 1000 automobilů za rok,“ uvedlo Tesco.

Britská společnost Tesco na tuzemský trh vstoupila v roce 1996 a nyní v Česku provozuje přes 210 obchodů, 18 čerpacích stanic a sedm obchodních center. Na loňském žebříčku 50 největších obchodníků, který sestavila Incoma GfK a časopis Moderní obchod, obchodnímu řetězci Tesco Stores ČR s odhadovanými tržbami 45 mld. Kč připadlo první místo.

Zdroj: http://www.stavebni-forum.cz/cs/article/20178/v-letnanskem-tescu-bude-autosalon/
Comments