Výstavba, podpora a užívání energeticky úsporných budov v ČR

přidáno: 29. 3. 2011 2:47, autor: Neznámý uživatel
Společnost Saint-Gobain Isover CZ s.r.o. vás zve ve čtvrtek 14. 4. 2011 při příležitosti Mezinárodního stavebního veletrhu IBF 2011 na odbornou konferenci na téma Výstavba, podpora a užívání energetický úsporných budov v ČR (nová legislativa, příklady realizací, rekonstrukce, technologie a výrobky, dotace, bydlení v PD).

Konference Výstavba, podpora a užívání energetický úsporných budov v ČR se koná ve čtvrtek 14. 4. 2011 od 10:00 do 13:00 hodin na brněnském výstavišti v sálu Morava v pavilonu A3. Hlavním tématem konference bude vývoj a stav nové legislativy v oblasti nízkoenergetických a pasivních staveb, konkrétní příklady realizací či rekonstrukcí, odlišnosti pasivních domů oproti běžné výstavbě, kvalitní a moderní technologie a výrobky pro pasivní domy, dotace a v neposlední řadě také komfort bydlení v pasivním domě z pohledu samotných uživatelů. Jednotlivé přednášky jsou vedeny významnými odborníky z oboru, kterými jsou: Ing. Jiří Šála, CSc., Ing. arch. Josef Smola, Ing. Robert Schild a Ing. arch. Lubomír Křivka.

Na brněnském výstavišti můžete také navštívit od 12. 4. - 16. 4. 2011 (9:00 - 18:00) výstavní expozici společnosti Saint-Gobain Isover CZ s.r.o., stánek 108, pavilon V. Na stánku máte možnost seznámit se s novinkami v sortimentu stavebních izolací Isover, využít poradenství odborných pracovníků společnosti, získat řadu informačních materiálů nejen k produktům, ale také k nízkoenergetické a pasivní výstavbě.

Ve čtvrtek 14. 4. 2011 v 16:00 na stánku Isover proběhne slavnostní vyhlášení vítěze soutěže Kill the bill s předáním hlavní výhry. Výherce obdrží zdarma výrobky pro rekonstrukci svého domu od firem Isover, Weber a Glass Solutions patřících do francouzského koncernu Saint-Gobain., více na www.killthebill.cz.

Isover bude dále na veletrhu IBF prezentovat unikátní a na českém trhu jedinečný Katalog Pasivních domů. V Katalogu naleznete 60 projektů a vizualizací pasivních domů od zhruba 30 významných českých architektů a architektonických kanceláří specializujících se na tuto oblast. Prezentovány jsou pasivní domy rodinné i bytové. Katalog bude možné zakoupit přímo na veletrhu za cenu 95 Kč.

Autor/ři: Veronika Bílková

Zdroj: http://stavitel.ihned.cz/c1-51355210-vystavba-podpora-a-uzivani-energeticky-uspornych-budov-v-cr

Comments