O portalu

Portál www.facility-management.cz jsme založili z důvodu doposud chybějícího volně přístupného zdroje informací o oboru facility managementu.
Máme ambici z tohoto portálu vytvořit jedinečný zdroj komplexních informací o oboru FM, kde budete moci získat informace jak teoretické (historie FM v zahraničí a v ČR…), tak praktické (rady odborníků činných v oblasti facility managementu, tipy na zajímavé akce a odborná setkání nebo adresář potenciálních obchodních partnerů či aktuální informace z legislativy…).
Také budete mít možnost se zde setkat se svými potenciálními obchodními partnery.

 

To podstatné, co se děje na poli FM, najdete u nás

 

 
Máte-li zájem o spolupráci, můžete využít několika možností:
  • V rámci rubriky "Téma měsíce", kde máte možnost vyjádřit se k aktuálnímu tématu, které jsme pro vás připravili. Stačí jen nám poslat text v rozsahu max. 5000 znaků (vč. mezer) a my jej na náš portál po redakčním odsouhlasení pověsíme. Tato prezentace vaší společnosti je zdarma.
  • V rámci rubriky "Názory odborníků". Zde máte možnost vyjádřit se k libovolnému tématu, které se váže k oboru facility managementu, a které vám nedá spát. Může to být váš názor k politickým rozhodnutím, legislativním změnám či jiným aktuálním informacím z ČR, ale i ze světa, které ovlivňují vaši práci a čemuž chcete vyjádřit buďto sympatie nebo nesouhlas. Stačí jen nám poslat váš názor v rozsahu max. 5000 znaků (vč. mezer) a my jej na náš portál po redakčním odsouhlasení pověsíme. Tato prezentace vaší společnosti je zdarma.
  • Můžete nám zasílat vaše tiskové zprávy. Pokud bude pro čtenáře portálu zajímavá, umístíme ji do rubriky "Tiskové zprávy".

  • Můžete nám zasílat tipy na akce, které pořádáte. My vhodné akce umístíme do kalendáře i pro ostatní návštěvníky portálu.
  • Můžete nám zasílat novinky, o které se chcete podělit s ostatními návštěvníky portálu. My je pak umístíme do rubriky "Aktuální zprávy a novinky"
        Tyto možnosti s vámi ráda zkonzultuje vedoucí redakce Jana Chalupová redakce@facility-management.cz.  
 
 
 

Redakce si vyhrazuje právo zaslané materiály neuveřejnit v plném znění. Pokud bude mít vaše sdělení ryze komerční charakter, nabízíme zveřejnění formou placeného PR článku, případně můžete využít dalších možností v rámci naší obchodní nabídky, kterou s vámi ráda zkonzultuje Monika El Walily monika.elwalily@stance.cz . Zasláním materiálů na redakce@facility-management.cz automaticky souhlasíte s jejich uveřejněním na našem portálu.

 
 
Vedoucí redakce: Jiří Kaňa
Redakční rada: Petr Soukup, Robert Schindler, Monika El Walily, Michael Viereckl, Filip Hrkal